info
عکس باشگاه پرورش اندام و کراسفیت پایاعکس باشگاه پرورش اندام و کراسفیت پایا
category

باشگاه پرورش اندام و کراسفیت پایا محله پاسداران، یزد

سالن و مجموعه ورزشی
5.0
1 رای

درباره‌ی باشگاه پرورش اندام و کراسفیت پایا

باشگاه پرورش اندام و کراسفیت پایا (سالن و مجموعه ورزشی) در محله پاسداران یزد و بلوار یاسین واقع شده است. این مجتمع یکی از شش مجموعه ورزشی در محله پاسداران یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تاج برگر، خودپردازبانک تجارت، مسجد امام حسین (ع)، کافه لکستان و شرکت مشاوران فراگیتی قرار گرفته است.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده باشگاه پرورش اندام و کراسفیت پایا واقع شده‌اند:

 • باشگاه پردیسان
  بلوار سینا، میدان ابن سینا
 • باشگاه ورزشی آران
  بلوار شهید قندی، معراج 3، معراج، معراج 1
 • سالن ورزشی صالحین ولایت
  (5.0)
  شهید قندی، شهید قندی 5
 • باشگاه پیام آرامش
  (3.0)
  بلوار ابن سینا، بین میدان ابن سینا و بلوار شهید قندی
 • سالن ورزشی رحمت آباد
  (4.1)
  بلوار پاسداران، بلوار شهدای رحمت آباد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باشگاه پرورش اندام و کراسفیت پایا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد باشگاه پرورش اندام و کراسفیت پایا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باشگاه پرورش اندام و کراسفیت پایا ندارد.
  neshan logo