info
عکس ایستگاه اتوبوس خانه کارگر
category

ایستگاه اتوبوس خانه کارگر محله بهار آزادی، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خانه کارگر

ایستگاه اتوبوس خانه کارگر (ایستگاه اتوبوس) در محله بهار آزادی اصفهان و خیابان دانشگاه واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله بهار آزادی اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سرو بزرگ لیموچی و همچنین فست فود اپتیموس، رستوران شاندیز مرآتو، شرکت مهندسی بین المللی فولاد تکنیک، کافه سبز و هتل مدرس ناجا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خانه کارگر اصفهان

ایستگاه اتوبوس خانه کارگر اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله بهار آزادی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در دانشگاه، بین توحید و کارگر واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس خانه کارگر اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو آزادی قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس خانه کارگر اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خانه کارگر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مترو آزادی
  سعادت آباد (آزادگان)، نرسیده به خط ویژه
 • ایستگاه اتوبوس دکتر شریعتی
  چهار باغ بالا، بین ناز و شریعتی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای چهارباغ بالا
  چهار باغ بالا، بین نسترن و شهید حجت الله رئیسی
 • ایستگاه اتوبوس شهید کاظمی
  توحید میانی، بین بهار 16 و آذین 18
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خانه کارگر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خانه کارگر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خانه کارگر ندارد.
  neshan logo