info
عکس ایستگاه اتوبوس زمزم
category

ایستگاه اتوبوس زمزم محله زهتابی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس زمزم

ایستگاه اتوبوس زمزم (ایستگاه اتوبوس) در محله زهتابی تهران و خیابان متین واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله زهتابی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری پارس نعمت آباد و همچنین ایستگاه تاکسی ساوه، شیرینی شاه جانی، نان داغ کباب داغ، صافکاری پی دی آر کارما و پارک مرداد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس زمزم تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس زمزم تهران است که در محله زهتابی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه کاظمی، متین قرار دارد. ایستگاه اتوبوس زمزم تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو عبدل آباد نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس اجلالی قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس زمزم تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده زمزم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای شیرودی
  بزرگراه آیت الله سعیدی، نامدار، شیرودی، بین معبودی و پژاند
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع سهیل
  سهیل، بین غفوری و مهر آور یکم
 • ایستگاه اتوبوس پایانه نعمت آباد
  بزرگراه آیت الله سعیدی، دوم
 • ایستگاه اتوبوس پایانه مترو نعمت آباد تخلیه
  بزرگراه آیت الله سعیدی، دوم
 • ایستگاه اتوبوس بوستان سپیده
  بزرگراه آیت الله سعیدی، پژاند، بین شیرودی و میرزایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس زمزم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس زمزم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس زمزم ندارد.
  neshan logo