info
عکس مرکز جامع توانبخشی کاردرمانی گفتاردرمانی ایران
category

مرکز جامع توانبخشی کاردرمانی گفتاردرمانی ایران محله کشاورز غربی، تهران

درباره‌ی مرکز جامع توانبخشی کاردرمانی گفتاردرمانی ایران

مرکز جامع توانبخشی کاردرمانی گفتاردرمانی ایران (مرکز توانبخشی) در محله کشاورز غربی تهران و بلوار کشاورز، جمالزاده واقع شده است. این مرکز یکی از دو مرکز توانبخشی در محله کشاورز غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام خمینی (ره)، خانه موزه دکتر شریعتی و خرید طلایی و همچنین کلینیک ویژه فوق تخصصی اساتید دانشگاه علوم پزشکی، فست فود ترنج، کنسول کلینیک، دکتر یوسفی و رادیولوژی و سونوگرافی راد قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد مرکز جامع توانبخشی کاردرمانی گفتاردرمانی ایران

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  k
  سه شنبه 21 اردیبهشت ماه 1400

  من یه مدت برای گفتار درمانی میومدم بد نبود همون روش های همیشگی رو میگفتن


سایر مراکز توانبخشی که در محدوده مرکز جامع توانبخشی کاردرمانی گفتاردرمانی ایران واقع شده‌اند:

 • کیلینیک کاردرمانی حمید خزائی
  کارگر شمالی، قدر
 • سمعک آریان
  کارگر شمالی، نصرت، بین بهشت و ایزدی مقدم
 • کلینیک کاردرمانی توان افزا
  (1.0)
  کارگر شمالی، فروزانفر
 • موسسه پرستاری توانبخش
  (5.0)
  بلوار کشاورز، جمالزاده، مهاجری خامنه
 • مرکز جامع توانبخشی ایران
  (4.0)
  بلوار کشاورز، جمالزاده، نرسیده به سرو
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط افرازه (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز جامع توانبخشی کاردرمانی گفتاردرمانی ایران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز جامع توانبخشی کاردرمانی گفتاردرمانی ایران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز جامع توانبخشی کاردرمانی گفتاردرمانی ایران ندارد.
  neshan logo