info
عکس دفتر خدمات الکترونیک انتظامی
category

دفتر خدمات الکترونیک انتظامی محله میرداماد، تهران

دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی دفتر خدمات الکترونیک انتظامی

دفتر خدمات الکترونیک انتظامی (دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک) در محله میرداماد تهران و خیابان کنارگذر میرداماد واقع شده است. این دفتر یکی از چهارده دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک در محله میرداماد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند فور فان سنتر، بیمارستان فوق تخصصی کودکان دکتر مفید و مرکز خرید میرداماد و همچنین آژانس مسافرتی دلتابان، ترنجستان بهشت، کلینیک صدف، کلینیک دندانپزشکی آیریک (دکتر صادق آقاجری) و صرافی میرداماد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این دفتر به ایستگاه مترو دکتر شریعتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر دفاتر پیشخوان دولت و خدمات الکترونیک که در محدوده دفتر خدمات الکترونیک انتظامی واقع شده‌اند:

 • پلیس +10
  پاسداران، بین جعفر و کشوری
 • پیشخوان دولت گواهی امضاء دیجیتال توکن CSR
  بلوار میرداماد، بین نسا و آقازاده فرد
 • دفتر پیشخوان خدمات دولت
  بلوار میرداماد
 • دفتر پیشخوان دولت
  بلوار میرداماد، سنجابی، بین سوم و ششم
 • دفتر خدمات الکترونیک قضایی
  (5.0)
  شریعتی، ویرا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر خدمات الکترونیک انتظامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر خدمات الکترونیک انتظامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر خدمات الکترونیک انتظامی ندارد.
  neshan logo