info
عکس داروخانه دکتر مهدیان
category

داروخانه دکتر مهدیان محله بدر، اصفهان

درباره‌ی داروخانه دکتر مهدیان

داروخانه دکتر مهدیان (داروخانه) در محله بدر اصفهان و خیابان آیت الله ارباب واقع شده است. این مکان یکی از هشت داروخانه در محله بدر اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان جراحی محدود کاملیا و رویال ساخت و همچنین کارگزاری شماره 67 شعبه یک تامین اجتماعی، فروشگاه مواد غذایی ارگانیک سبوس شعبه 10 اصفهان Saboos Health&Organic shop، شورای حل اختلاف ارباب، تعمیرگاه لوازم خانگی مرکزی و باتری سازی مهرداد قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر مهدیان اصفهان

داروخانه دکتر مهدیان اصفهان در شهر اصفهان، محله بدر واقع شده است. این داروخانه در آدرس دقیق استان اصفهان، اصفهان، آیت الله ارباب، بین شهید مصطفی یمینی و باغ توت قرار دارد.

طبق نظر کاربران، داروخانه دکتر مهدیان اصفهان از داروخانه‌های خوب محله بدر است. از درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های محدوده این داروخانه می‌توان به مرکز مشاوره پرتو توحید، کلینیک ازادگان، کلینیک اردیبهشت و خیریه دارالشفاء حضرت ام البنین اشاره کرد. داروخانه‌های دیگری چون مطب دکتر آلا صادقی، داروخانه دکتر روحی و داروخانه دکتر ریاحی نیا هم در این محدوده قرار دارند. این داروخانه جزو داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر مهدیان اصفهان برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان وجود دارد. داروخانه دکتر مهدیان اصفهان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مهرگان قرار دارد.

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. ما در اینجا اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر مهدیان اصفهان را برای شما قرار داده‌ایم. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر مهدیان واقع شده‌اند:

 • مطب دکتر آلا صادقی
  قائم مقام فراهانی، احسان افشاری، بین الفت و بهمن
 • داروخانه دکتر روحی
  آیت الله ارباب، سیروس (1)
 • داروخانه دکتر ریاحی نیا
  (4.5)
  قائم مقام فراهانی، اُلفت، بین حضرت قائم و شهید غلام علیان
 • داروخانه شبانه روزی دکتر موسوی نسب
  (5.0)
  امام سجاد، بین ارکیده و آبشار اول
 • داروخانه دکتر نوشین حیدری
  (5.0)
  قائم مقام فراهانی، بین خجسته و شهید عمارشوقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فیروزه جون (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 08 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر مهدیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 08 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر مهدیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر مهدیان ندارد.
  neshan logo