info
عکس ایستگاه اتوبوس معاونت درمان
category

ایستگاه اتوبوس معاونت درمان (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس معاونت درمان

ایستگاه اتوبوس معاونت درمان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان آپادانا اول (قدوسی) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان جراحی محدود کاملیا، خانه هنرمندان و رویال ساخت و همچنین بیمه پاسارگاد سرپرستی منطقه 3، کافه پیام، Khoosheh Flower گل خوشه، لگو آپادانا و فست فود بارمانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس معاونت درمان اصفهان

ایستگاه اتوبوس معاونت درمان اصفهان در شهر اصفهان، محله گبرآباد و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس آپادانا اول (قدوسی)، بین شهید حیدری و باغ توت است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس معاونت درمان اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس معاونت درمان اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده معاونت درمان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ميدان بزرگمهر
  بزرگمهر، بین آبشار و میدان بزرگمهر
 • ایستگاه اتوبوس خسرو آباد
  ابوالحسن اصفهانی، محمدی
 • ایستگاه اتوبوس پل خواجو
  میر فندرسکی شرقی، میر فندرسکی، فیض، پل خواجو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس معاونت درمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس معاونت درمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس معاونت درمان ندارد.
  neshan logo