info
عکس بازار ابزار زرگری و طلا سازی عقیق
category

بازار ابزار زرگری و طلا سازی عقیق محله سنگلج، تهران

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بازار ابزار زرگری و طلا سازی عقیق

بازار ابزار زرگری و طلا سازی عقیق (بازار و مرکز خرید) در محله سنگلج تهران و خیابان اکبرنژاد واقع شده است. این مجتمع یکی از بیست و نه بازار و مرکز خرید در محله سنگلج تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پارک شهر، بیمارستان سیدالشهدا و مجتمع تجاری ایساتیس و همچنین اداره تأمین اجتماعی شعبه 21 گلوبندک، پمپ بنزین پانزده خرداد، مسجد حاج رجبعلی، بانک سامان و اداره کل مخابرات منطقه ۵ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو پانزده خرداد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز خرید که در محدوده بازار ابزار زرگری و طلا سازی عقیق واقع شده‌اند:

 • پاساژ ابزار و یراق چهلستون
  امام خمینی، بین میردامادی و مرادی
 • پاساژ جوانمرد
  امام خمینی، باب همایون، قنات
 • سرای احسان ۱
  خیام، آل یاسین، بازار عباس آباد، حمام چال، بین ماهرویان و زیبا
 • پاساژ سادات
  امام خمینی، مرادی، بین دردار و نوبهار
 • سرای آزادی (دستمالچی)
  مولوی، بازار حاج قاسم، بازار عباس آباد، علی آبادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازار ابزار زرگری و طلا سازی عقیق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بازار ابزار زرگری و طلا سازی عقیق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازار ابزار زرگری و طلا سازی عقیق ندارد.
  neshan logo