info
عکس پاساژ سادات
category

پاساژ سادات محله منیریه، تهران

بازار و مرکز خرید

درباره‌ی پاساژ سادات

پاساژ سادات (بازار و مرکز خرید) در محله منیریه تهران و خیابان مرادی واقع شده است. این مجتمع یکی از دوازده بازار و مرکز خرید در محله منیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سینا، خانه موزه مقدم و بازار ابزار فجر و همچنین فروشگاه اتکا شهید چمران، گاوصندوق کاوه، سازمان اتکا، موزه ثبت احوال کشور و کفش ملی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو حسن آباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز خرید که در محدوده پاساژ سادات واقع شده‌اند:

 • بازارچه درخوانگاه
  15 خرداد، اکبرنژاد، شیشه گران
 • ساختمان آلومینیوم
  جمهوری اسلامی، بین شیخ هادی و مکالئوم
 • واچیک سرخوشیان
  حافظ، سیمی، شاطری، بین مدبر و ملک پور
 • پاساژ ایران
  امام خمینی، بین موحد و جمشیدخواه
 • پاساژ باستان
  امام خمینی، بین جمشیدخواه و فیاض بخش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ یکشنبه 29 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پاساژ سادات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 29 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پاساژ سادات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پاساژ سادات ندارد.
  neshan logo