info
عکس ایستگاه اتوبوس قبله
category

ایستگاه اتوبوس قبله محله اهرستان، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس قبله

ایستگاه اتوبوس قبله (ایستگاه اتوبوس) در محله اهرستان یزد و خیابان شهید صدوقی جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله اهرستان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا و کنتاکی هزار و یک شب، شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات، فروش و تعمیر ماشینهای اداری گیتی پخش رایانه، شیرینی خوشمرام و مجتمع سپید مرغ شیرکوه یزد - فروشگاه صدوقی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس قبله یزد

ایستگاه اتوبوس قبله یزد در شهر یزد، محله اهرستان و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید صدوقی جنوبی، تقاطع شهید عابدی است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس قبله یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی وحدت مکان قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس قبله یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده قبله واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  بلوار رضا پاکنژاد، بین هجدهم و کوثر
 • ایستگاه اتوبوس ستاره کویر
  باهنر
 • ایستگاه اتوبوس بانک مهراقتصاد
  شهید صدوقی شمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس قبله اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس قبله در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس قبله ندارد.
  neshan logo