عکس ایستگاه اتوبوس صفا
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس صفا (محله صفا، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، امام علی، صفا شرقی

موقعیت ایستگاه اتوبوس صفا در محله صفا تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس صفا (ایستگاه اتوبوس) در محله صفا تهران و خیابان صفا شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله صفا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نیوپاد - روپاد - پالپینگ و همچنین بازار میوه و تره بار صفا، اگزوز سازی تهران خودرو، مسجد امام رضا (ع) شیخ کلخورانیهای مقیم مرکز، قنادی داغ مجلسی و سوپرمارکت شبانه روزی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صفا

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس صفا است که در محله صفا خیابان صفا شرقی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در امام علی، صفا شرقی قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس صفا عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو ابن سینا قرار گرفته است. همچنین تاکسی سرویس هانمید را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس صفا و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، امام علی، صفا شرقی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صفا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دریاباری
  پیروزی، نرسیده به شاه آبادی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه طبرسی
  پیروزی، نرسیده به عباسقلی زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صفا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صفا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صفا ندارد.
  neshan logo