info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان گل نرگس
category

ایستگاه اتوبوس میدان گل نرگس محله کوی فیضیه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان گل نرگس

ایستگاه اتوبوس میدان گل نرگس (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی فیضیه یزد و خیابان محقق داماد واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله کوی فیضیه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مازاری و همچنین پیتزا پدربزرگ، مجتمع آموزشی فرهنگی مسیر سبز، دبیرستان امام سجاد (ع) دور اول، شرکت خدمات زیارتی ضریح یزد و کباب سرای شایان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان گل نرگس یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس میدان گل نرگس یزد است که در محله کوی فیضیه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار آتش نشان، صدرالساداتی، محقق داماد می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان گل نرگس یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان گل نرگس یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان گل نرگس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مهد کودک گلها
  بلواردانشگاه، ملاصدرا، بین ملاصدرا 7 و 9
 • ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ
  خاتمی، خاتمی 6
 • ایستگاه اتوبوس بلوار خاتمی
  میدان فرهنگ - نعل اسبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان گل نرگس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان گل نرگس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان گل نرگس ندارد.
  neshan logo