info
عکس ایستگاه اتوبوس فلکه
category

ایستگاه اتوبوس فلکه محله خانی آباد شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فلکه

ایستگاه اتوبوس فلکه (ایستگاه اتوبوس) در محله خانی آباد شمالی تهران و خیابان میعاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله خانی آباد شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی داروخانه شبانه روزی دکتر مکاری، شیرینی سرای شکر بانو، کلینیک شبانه روزی خانی آباد نو، دبستان شهید رحمانی و میدان ابن سینا (فلکه خانی آباد) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه تهران

ایستگاه اتوبوس فلکه تهران در شهر تهران، محله خانی آباد شمالی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید کوهی، میعاد، بین سی ام و نایب زاده می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فلکه تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

آژانس بانوان نیل هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلکه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس داروخانه
  بزرگراه شهید تندگویان، بهمنیار، مبارک آبادی، هاشمی، بین گودرزی و اول
 • ایستگاه اتوبوس بهمنیار
  بزرگراه شهید تندگویان، میدان بهمنیار
 • ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش
  بزرگراه شهید تندگویان، میدان بهمنیار
 • ایستگاه اتوبوس پارک بیست و دو بهمن
  بلوار شقایق، صمدی، میلاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلکه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلکه ندارد.
  neshan logo