info
عکس کلینیک رادیولوژی و سونوگرافی پارسه
category

کلینیک رادیولوژی و سونوگرافی پارسه محله باغ تخت، شیراز

مرکز تصویربرداری پزشکی
5.0
6 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کلینیک رادیولوژی و سونوگرافی پارسه

کلینیک رادیولوژی و سونوگرافی پارسه (مرکز تصویربرداری پزشکی) در محله باغ تخت شیراز و بلوار آزادی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دکتر میر حسینی و بازارچه بهشت و همچنین اطلس موبایل زبرجد، خشکبار یکتا شیراز، شاورما دمشق، کتابخانه رییسی و دکتر صمیمی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مراکز تصویربرداری خوب این منطقه می‌باشد.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلینیک رادیولوژی و سونوگرافی پارسه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کلینیک رادیولوژی و سونوگرافی پارسه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلینیک رادیولوژی و سونوگرافی پارسه ندارد.
neshan logo