عکس مرکز بهداشت کادوس
category

مرکز بهداشت کادوس (محله تهرانپارس غربی، تهران)

مرکز بهداشت
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی، سجده ای جنوبی، بین 176/2 و مقدس

موقعیت مرکز بهداشت کادوس در محله تهرانپارس غربی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

مرکز بهداشت کادوس (مرکز بهداشت) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان سجده ای شمالی واقع شده است. این مرکز بهداشتی یکی از سه مرکز بهداشت در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید سیوان سنتر و همچنین پایگاه مرکز بهداشت کادوس، شیرینی گل گله، ساندویچ کمال، آزمایشگاه جشنواره و کبابی گلپایگانی قرار گرفته است.


تصاویر مرکز بهداشت کادوس


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی، سجده ای جنوبی، بین 176/2 و مقدس


سایر مراکز بهداشت که در محدوده مرکز بهداشت کادوس واقع شده‌اند:

 • مرکز خدمات جامع سلامت مهندس نادر و مرکز اورژانس 405 تهران
  (3.3)
  بزرگراه شهید سلیمانی، اسفندانی، بین ابراهیمی و زارع
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز بهداشت کادوس تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خانواده خانه فشار خون دیابت مرکز بهداشت پایگاه خدمات جامع سلامت

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز بهداشت کادوس تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز بهداشت کادوس تهران ندارد.