عکس ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا (ع)
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا (ع) (محله ترمینال مسافربری امام رضا، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، امام رضا، فارابی 25، فارابی 26

موقعیت ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا (ع) در محله ترمینال مسافربری امام رضا مشهد را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا (ع) (ایستگاه اتوبوس) در محله ترمینال مسافربری امام رضا مشهد و خیابان فارابی 26 واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله ترمینال مسافربری امام رضا مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سرزمین بازی ها و همچنین ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا (ع)، ایستگاه شارژ برقی پایانه امام رضا (ع)، سوپر مارکت سطانی، اتوسرویس صداقت و سینابار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا (ع)

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا (ع) است که در محله ترمینال مسافربری امام رضا خیابان فارابی 26 قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در امام رضا، فارابی 25، فارابی 26 واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا (ع) عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا (ع)، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، امام رضا، فارابی 25، فارابی 26


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه امام رضا (ع) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صبا غربی 1
  بلوار شهید اصلانی، تقاطع اصلانی 1
 • ایستگاه اتوبوس فارابی
  بلوار جمهوری اسلامی، بین جمهوری اسلامی 10 و 12
 • ایستگاه اتوبوس تقاطع قائم و مهدی
  مهدی، بین مهدی 5 و قائم
 • ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 11
  بلوار جمهوری اسلامی، بین جمهوری اسلامی 11 و شهید خبیری
 • ایستگاه اتوبوس ورودی پایانه امام رضا (ع)
  بلوار امام خمینی، امام خمینی 88 شهید غلامرضا ملکی عبدل آباد، دهلاویه32
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا (ع) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا (ع)

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   امیررضا
   یکشنبه 20 آذر ماه 1401

   خط ۷۰۵ خیلی تعداد اتوبوسش کمه

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا (ع) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا (ع) ندارد.
  neshan logo