info
عکس سالن چند منظوره باشگاه انقلاب
category

سالن چند منظوره باشگاه انقلاب محله نمایشگاه بین المللی، تهران

سالن و مجموعه ورزشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سالن چند منظوره باشگاه انقلاب

سالن چند منظوره باشگاه انقلاب (سالن و مجموعه ورزشی) در محله نمایشگاه بین المللی تهران و خیابان حافظ واقع شده است. این مجتمع یکی از بیست مجموعه ورزشی در محله نمایشگاه بین المللی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باشگاه یو جیم، باشگاه پینت بال ماتریکس، مرکز همایش انقلاب، نمایندگی بابولات و کافه رستوران پراتو قرار گرفته است.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده سالن چند منظوره باشگاه انقلاب واقع شده‌اند:

 • باشگاه لانسگو
  بزرگراه شهید چمران، جوانان، استاد جمشید مشایخی، دوم شرقی
 • مجتمع ورزشی خانه هندبال
 • مجموعه آفتاب
  بزرگراه کردستان
 • سالن چند منظوره نهم مرداد صدا و سیما
  بزرگراه کردستان، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، ولیعصر
 • سالن تنیس روی میز سازمان صدا و سیما
  بزرگراه کردستان، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، ولیعصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط shahidi (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سالن چند منظوره باشگاه انقلاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سالن چند منظوره باشگاه انقلاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سالن چند منظوره باشگاه انقلاب ندارد.
  neshan logo