info
عکس بخش شیمی درمانی بیمارستان جامع بانوان آرش
category

بخش شیمی درمانی بیمارستان جامع بانوان آرش محله تهرانپارس غربی، تهران

بیمارستان
5.0
3 رای

درباره‌ی بخش شیمی درمانی بیمارستان جامع بانوان آرش

بخش شیمی درمانی بیمارستان جامع بانوان آرش (بیمارستان) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان عبد المجید 162 غربی واقع شده است. این مرکز درمانی یکی از سه بیمارستان در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان جامع بانوان آرش و مجتمع تجاری تندیس و همچنین فروشگاه پوشاک بهارک، بیمارستان دامپزشکی هونام، دبستان پسرانه غیردولتی پیشرو، داروخانه زهرا عزیزی و آزمایشگاه تشخیص طبی اردیبهشت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز درمانی به ایستگاه مترو شهید باقری، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس بیمارستان بخش شیمی درمانی بیمارستان جامع بانوان آرش تهران

بیمارستان بخش شیمی درمانی بیمارستان جامع بانوان آرش تهران را می‌توانید در محله تهرانپارس غربی شهر تهران پیدا کنید.اگر به دنبال آدرس دقیق این بیمارستان هستید، به استان تهران، تهران، بزرگراه باقری، عبد المجید، عبد المجید 162 غربی بروید.

بیمارستان بخش شیمی درمانی بیمارستان جامع بانوان آرش تهران را می‌توان از مراکز درمانی خوب در محله تهرانپارس غربی به حساب آورد.این بیمارستان خدمات مختلفی را به بیماران ارائه می‌کند. از جمله داروخانه‌هایی که در اطراف این بیمارستان هستند، می‌توان به داروخانه مرکزی پاکان، داروخانه دکتر زهرا حافظی پور و داروخانه دکتر ستاری اشاره کرد. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های دیگری مانند بیمارستان نیکان (22 بهمن) نیز در نزدیکی بیمارستان بخش شیمی درمانی بیمارستان جامع بانوان آرش تهران قرار گرفته‌اند.

چطور به بیمارستان بخش شیمی درمانی بیمارستان جامع بانوان آرش تهران برویم؟

با استفاده از حمل‌ونقل عمومی شما می‌توانید به‌راحتی به بیمارستان بخش شیمی درمانی بیمارستان جامع بانوان آرش تهران بروید. ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس شهرک پارس در نزدیکی این بیمارستان قرار دارد. ایستگاه مترو شهید باقری هم در نزدیکی بیمارستان بخش شیمی درمانی بیمارستان جامع بانوان آرش تهران قرار دارد.نقشه و مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین مسیر رسیدن به این بیمارستان را انتخاب کنید. اپلیکیشن نشان نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را هم برای شما نمایش می‌دهد. اطلاعات دقیق این مکان هم روی نشان قابل مشاهده است و شما می‌توانید از مسیریابی پیاده، با اتوبوس یا مترو به این بیمارستان هم مطلع شوید.

تصاویری که در زیر می‌بینید، مربوط به بیمارستان بخش شیمی درمانی بیمارستان جامع بانوان آرش تهران است. یادتان باشد اگر به این بیمارستان مراجعه کردید، نظر خودتان را در بخش کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر بیمارستان‌های که در محدوده بخش شیمی درمانی بیمارستان جامع بانوان آرش واقع شده‌اند:

 • بیمارستان جامع بانوان آرش
  (3.2)
  بزرگراه باقری، عبد المجید، عبد المجید 162 غربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان بختیار (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ سه شنبه 29 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بخش شیمی درمانی بیمارستان جامع بانوان آرش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 29 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بخش شیمی درمانی بیمارستان جامع بانوان آرش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بخش شیمی درمانی بیمارستان جامع بانوان آرش ندارد.
  neshan logo