info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه شهدا
category

ایستگاه اتوبوس پایانه شهدا محله عامل، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه شهدا

ایستگاه اتوبوس پایانه شهدا (ایستگاه اتوبوس) در محله عامل مشهد و تونل غربی شهدا، میدان شهدا، بعد از عبادی 2 - رضوی 3 واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله عامل مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ شهرما و همچنین میدان شهدا، ایستگاه مترو شهدا، دبیرستان نمونه دولتی مهشید مصلی نژاد، تالار شهر مشهد و شورای شهر مشهد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه شهدا مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس پایانه شهدا مشهد، شهر مشهد، محله عامل است. این ایستگاه اتوبوس در تونل غربی شهدا، میدان شهدا، بعد از عبادی 2 - رضوی 3 واقع شده است. ایستگاه اتوبوس پایانه شهدا مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو سعدی قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس همافر قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایانه شهدا مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه شهدا

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  پنجشنبه 27 بهمن ماه 1401

  اتوبوس خط ۲۸ بسیار دیر به پایانه می‌آید!

  2

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه شهدا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 6
  شهید دیالمه، آخوند خراسانی
 • ایستگاه اتوبوس اداره بیمه
  شهید هاشمی نژاد، بین هاشمی نژاد 6 و 7
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 23 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه شهدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 23 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه شهدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه شهدا ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، تونل غربی شهدا، میدان شهدا، بعد از عبادی 2 - رضوی 3
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo