info
عکس پوشاک تیپ
category

پوشاک تیپ محله کیانپارس، اهواز

درباره‌ی پوشاک تیپ

پوشاک تیپ (فروشگاه لباس) در محله کیانپارس اهواز و خیابان وهابی شمالی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و چهار فروشگاه لباس در محله کیانپارس اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایران زمین و همچنین پارک فدک، کلینیک دامپزشکی رویال، مسجد و حسینیه پنج تن آل عبا (ع)، سنگک ساقه طلایی و دبیرستان دخترانه دولتی یادگارامام قرار گرفته است.

درباره فروشگاه پوشاک تیپ اهواز

برای رفتن به فروشگاه پوشاک تیپ اهواز باید به شهر اهواز، محله کیانپارس و بروید. فروشگاه پوشاک تیپ اهواز یکی از فروشگاه‌های خوب محله کیانپارس به شمار می‌رود. فروشگاه ترنج، فروشگاه لباس و کفش هوگر و گروه تولیدی عصر جدید - شعبه اهواز فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه پوشاک تیپ اهواز برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پوشاک تیپ اهواز را انتخاب کنید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس انتهای کیان آباد قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم به فروشگاه پوشاک تیپ اهواز رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه پوشاک تیپ اهواز دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده پوشاک تیپ واقع شده‌اند:

 • فروشگاه ترنج
  اروند، سپهری
 • فروشگاه لباس و کفش هوگر
  کیانپارس، 9 شرقی
 • گروه تولیدی عصر جدید - شعبه اهواز
  کیانپارس، 9 شرقی
 • بوتیک رز
  کیانپارس، بین 10 و خیابان 11
 • زارامن
  کیانپارس، بین 19 و 18
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اسماعیلی مقدم (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پوشاک تیپ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پوشاک تیپ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پوشاک تیپ ندارد.
  location استان خوزستان، اهواز، بلوار مدرس، وهابی شمالی، بین 16 و هجدهم
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری پوشاک تیپ

  شنبه 10:00 تا 00:00
  یک‌شنبه 10:00 تا 00:00
  دوشنبه 10:00 تا 00:00
  سه‌شنبه 10:00 تا 00:00
  چهارشنبه 10:00 تا 00:00
  پنج‌شنبه 10:00 تا 00:00
  جمعه 17:00 تا 00:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo