info
عکس ایستگاه اتوبوس انتهای کیان آباد
category

ایستگاه اتوبوس انتهای کیان آباد محله کیان آباد، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انتهای کیان آباد

ایستگاه اتوبوس انتهای کیان آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله کیان آباد اهواز و خیابان اروند واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله کیان آباد اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اهواز امداد خودرو، فروشگاه مواد غذایی محمد، دفتر منطقه ای اهواز(ایساکو) خدمات پس از فروش ایران خودرو، تهیه غذا خلیج فارس و بازار روز ترنج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انتهای کیان آباد اهواز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اهواز، ایستگاه اتوبوس انتهای کیان آباد اهواز است که در محله کیان اباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در اروند، بین سی ام و بیست و نهم قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف اهواز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس انتهای کیان آباد اهواز عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی امین را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انتهای کیان آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد8
  اروند، بین نوزدهم و بیستم
 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد4
  اروند، بین بیست و یکم و بیستم
 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد3
  اروند، بین بیست و پنجم و بیست و چهارم
 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد9
  اروند، بین بیست و چهارم و بیست و پنجم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انتهای کیان آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انتهای کیان آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انتهای کیان آباد ندارد.
  neshan logo