info
عکس سوپر مارکت شقایق
category

سوپر مارکت شقایق محله شهر صنعتی

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت شقایق

سوپر مارکت شقایق (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله شهر صنعتی واقع شده است. این فروشگاه یکی از دوازده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله شهر صنعتی می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافی شاپ، آبمیوه و بستنی ژلاپو، منطقه ۷، ایستگاه اتوبوس میدان نظم آباد و پایگاه اورژانس میرعشقی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت شقایق واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت
  آیت الله اراکی، مروارید - شهید باهنر، میدان مروارید
 • سوپر پامچال
  آیت الله اراکی، مروارید - شهید باهنر، میدان مروارید
 • سعادت مارکت
  بهداری، میدان پزشک
 • سوپر زیتون
  جهان پناه، پاسدار، مریم رازی، بین کوثر و ارشاد
 • سوپری شبانه روزی شهرصنعتی
  آیت الله اراکی، 15 خرداد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 19 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت شقایق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 19 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت شقایق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت شقایق ندارد.
  neshan logo