info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان نظم آباد
category

ایستگاه اتوبوس میدان نظم آباد محله شهر صنعتی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان نظم آباد

ایستگاه اتوبوس میدان نظم آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله شهر صنعتی اراک و جهان پناه، میدان شهدای نظم آباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله شهر صنعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافی شاپ، آبمیوه و بستنی ژلاپو، پایگاه اورژانس میرعشقی، مجتمع مسکونی آرا و سوپر مارکت شقایق قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان نظم آباد اراک

ایستگاه اتوبوس میدان نظم آباد اراک در شهر اراک، محله شهر صنعتی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس جهان پناه، میدان شهدای نظم آباد می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان نظم آباد اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید آژانس میلاد را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان نظم آباد اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان نظم آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیابان مروارید
  پامچال شرقی، میدان پامچال
 • ایستگاه اتوبوس شهر صنعتی
  آیت الله اراکی، 15 خرداد
 • ایستگاه اتوبوس مهارت فنی و حرفه ای
  پل شهر صنعتی، 15 خرداد
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع الماس
  بلوار شهید شیرودی، آقاخانی، بهداری، بین میدان پزشک و حسین ساعت
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگیان برگشت
  بلوار شهید شیرودی، آقاخانی، بهداری، بین میدان پزشک و حسین ساعت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان نظم آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان نظم آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان نظم آباد ندارد.
  neshan logo