info
عکس فلکه سوم تهرانپارس (میدان سجادیه)عکس فلکه سوم تهرانپارس (میدان سجادیه)
category

فلکه سوم تهرانپارس (میدان سجادیه) محله تهرانپارس غربی، تهران

میدان
4.2
13 رای

درباره‌ی فلکه سوم تهرانپارس (میدان سجادیه)

فلکه سوم تهرانپارس (میدان سجادیه) (میدان) در محله تهرانپارس غربی تهران و بلوار خوشوقت، فلکه سجادیه (سوم تهرانپارس) واقع شده است. این مکان یکی از سه میدان در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی تهران‌پارس و بازارچه دامون و همچنین فروشگاه افق کوروش، مهندسین مشاور لتیان سازه، دکتر فرهاد فیضی، رادیولوژی و سونوگرافی خورشید و شرکت طراحی سایت قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از میدان‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر میدان‌های که در محدوده فلکه سوم تهرانپارس (میدان سجادیه) واقع شده‌اند:

 • فلکه چهارم تهرانپارس
  (4.0)
  بزرگراه شهید زین الدین، بلوار خوشوقت
 • میدان شاهد (پروین)
  (4.8)
  میدان شاهد(پروین)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ شنبه 15 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فلکه سوم تهرانپارس (میدان سجادیه) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 15 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فلکه سوم تهرانپارس (میدان سجادیه) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فلکه سوم تهرانپارس (میدان سجادیه) ندارد.
  neshan logo