info
عکس آزمایشگاه بیمارستان امام خمینی
category

آزمایشگاه بیمارستان امام خمینی محله جمال زاده، تهران

آزمایشگاه تشخیص طبی
5.0
1 رای

درباره‌ی آزمایشگاه بیمارستان امام خمینی

آزمایشگاه بیمارستان امام خمینی (آزمایشگاه تشخیص طبی) در محله جمال زاده تهران و بلوار کشاورز، دکتر قریب واقع شده است. این مکان یکی از هشت آزمایشگاه تشخیص طبی در محله جمال زاده تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام خمینی (ره) و خانه موزه دکتر شریعتی و همچنین مجتمع بیمارستانی امام خمینی، اتحادیه سازمانهای حمل و نقل همگانی کشور ، رختشویخانه بیمارستان امام خمینی، فروشگاه هفت 7 و انستیتو کانسر قرار گرفته است.
سایر آزمایشگاه‌های که در محدوده آزمایشگاه بیمارستان امام خمینی واقع شده‌اند:

 • آزمایشگاه تخصصی اهدا (ایمونولوژی،پیوند عضو و ژنتیک پزشکی)
  آزادی، بین مرمر و کیانمهر
 • درب پشتی آزمایشگاه نور برای بیماران کم توان
  بلوار کشاورز، حمصیان، رامتین
 • آزمایشگاه پناه
  ستارخان، کوثر یکم
 • آزمایشگاه سلام
  بزرگراه شهید چمران، فرزانه
 • آزمایشگاه تشخیص طبی زیست آزما
  بزرگراه شهید چمران، میرخانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رایکا (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 04 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آزمایشگاه بیمارستان امام خمینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 04 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آزمایشگاه بیمارستان امام خمینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آزمایشگاه بیمارستان امام خمینی ندارد.
  neshan logo