عکس گرگان - داروخانه
مشاهده در نقشه نشان
category

گرگان - داروخانه (محله خواجه نصیر - حقوقی، تهران)

داروخانه
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، سپاه، شهید محمد حاتمی، نامجو

موقعیت گرگان - داروخانه در محله خواجه نصیر - حقوقی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

گرگان - داروخانه (داروخانه) در محله خواجه نصیر - حقوقی تهران و خیابان نامجو واقع شده است. این مکان یکی از هفت داروخانه در محله خواجه نصیر - حقوقی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مبلمان، کمد، درایور و همچنین مخابرات منطقه 7 - ولیعصر، قرارگاه جهادی امام رضا (ع)، موتور سازی مهدی ژاپنی ، دبیرستان پسرانه شهید مظلوم و سلامت کده طب سنتی سلامت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو امام حسين، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه گرگان - داروخانه

داروخانه گرگان - داروخانه در شهر تهران، محله خواجه نصیر - حقوقی خیابان نامجو قرار دارد. آدرس دقیق این داروخانه، استان تهران، تهران، سپاه، شهید محمد حاتمی، نامجو است.

داروخانه گرگان - داروخانه یکی از داروخانه‌های خوبی است که در محله خواجه نصیر - حقوقی است. از جمله درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی که در محدوده این داروخانه قرار دارند، می‌توان به کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، انیستیتو پاستور ایران و مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر اشاره کرد. داروخانه مینوئی، دکترمهرنوش مغربی و داروخانه دکتر کیخسروی داروخانه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند. این داروخانه جزو داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه گرگان - داروخانه برویم؟

یکی از امتیازات این داروخانه این است که شما می‌توانید برای رفتن به آنجا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین تخلیه در نزدیکی داروخانه گرگان - داروخانه است. ایستگاه مترو امام حسين نیز در محدوده این داروخانه است.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. نشان در به دست آوردن اطلاعات دیگری در مورد این مکان هم به شما کمک می‌کند. در جدول زیر شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه گرگان - داروخانه را ببینید. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، سپاه، شهید محمد حاتمی، نامجو


سایر داروخانه‌های که در محدوده گرگان - داروخانه واقع شده‌اند:

 • داروخانه مینوئی
  شریعتی، بین حقوقی و مشایخی
 • دکترمهرنوش مغربی
  کفایی امانی، 17 شهریور، رسولی
 • داروخانه دکتر کیخسروی
  اجاره دار، پانزدهم
 • کریستال - داروخانه
  مدنی، قجاوند، بین اجاره دار و نامجو
 • داروخانه مومنی لندی
  سپاه، بین زرگرانی و روشن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گرگان - داروخانه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد گرگان - داروخانه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گرگان - داروخانه ندارد.
  neshan logo