info
عکس معاونت اجرایی جنوبشرق برق تهران بزرگ
category

معاونت اجرایی جنوبشرق برق تهران بزرگ محله صفا، تهران

اداره و سازمان دولتی

درباره‌ی معاونت اجرایی جنوبشرق برق تهران بزرگ

معاونت اجرایی جنوبشرق برق تهران بزرگ (اداره و سازمان دولتی) در محله صفا تهران و خیابان کفایی امانی، 17 شهریور واقع شده است. این اداره یکی از هفت اداره و سازمان دولتی در محله صفا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه صنعت برق ایران و پاساژ شهدا و همچنین دفتر آیت الله العظمی مکارم شیرازی، خشکبار محسن، شرکت برق منطقه ای تهران بزرگ، حسینیه شهید حاج همت و پمپ بنزین شهدا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو میدان شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده معاونت اجرایی جنوبشرق برق تهران بزرگ واقع شده‌اند:

 • اداره ورزش و جوانان جنوب شرق تهران
  امیرکبیر، زور خانه، گوته
 • شهرداری منطقه 13
  پیروزی، نرسیده به محوی
 • پست برق شهدای جدید
  پیروزی، اسپندی، بین نگران پور و ادیب طوسی
 • شرکت توزیع برق استان تهران
  کفایی امانی، 17 شهریور
 • شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه
  کفایی امانی، 17 شهریور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط شکیبا (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 15 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی معاونت اجرایی جنوبشرق برق تهران بزرگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 15 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد معاونت اجرایی جنوبشرق برق تهران بزرگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه معاونت اجرایی جنوبشرق برق تهران بزرگ ندارد.
  neshan logo