info
عکس مجموعه ورزشی سام فیت
category

مجموعه ورزشی سام فیت محله ازگل، تهران

سالن و مجموعه ورزشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجموعه ورزشی سام فیت

مجموعه ورزشی سام فیت (سالن و مجموعه ورزشی) در محله ازگل تهران و خیابان ورودی مجتمع الماس ایران واقع شده است. این مجتمع یکی از سیزده مجموعه ورزشی در محله ازگل تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری الماس ایران، کانتر حراست شرقی مجتمع الماس ایران، شیرینی لاریسا، فروشگاه شهروند و نان سحر قرار گرفته است.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده مجموعه ورزشی سام فیت واقع شده‌اند:

 • باشگاه بانوان سپید
  نوبهار شمالی، گلستان شرقی، مهستان، ترانه
 • زمین فوتبال
  (3.0)
  بزرگراه ارتش، نیروی زمینی
 • باشگاه ورزشی ارمگان
  (4.0)
  بابایی، گلبهار
 • سالن ومجتمع ورزشی کوثر
  (4.0)
  بزرگراه شهید بابایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط H.Z (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجموعه ورزشی سام فیت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجموعه ورزشی سام فیت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجموعه ورزشی سام فیت ندارد.
  neshan logo