info
عکس ایستگاه اتوبوس امامزاده
category

ایستگاه اتوبوس امامزاده محله لادان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امامزاده

ایستگاه اتوبوس امامزاده (ایستگاه اتوبوس) در محله لادان اصفهان و خیابان اشرفی اصفهانی (کهندژ) واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله لادان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی امامزاده شاه عبدالمومن لادان، اصفهان پژو تیموری، مدرسه دوره اول رهروان سابقون، تعمیرگاه نقش جهان و ابزار بهنام قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امامزاده اصفهان

ایستگاه اتوبوس امامزاده اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله لادان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین امامزاده لادان و 42 قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس امامزاده اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس امامزاده اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امامزاده واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ولدان
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، ملت
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگسرا
  شهیدان غربی، ملت، بین ترنم و مصطفی جعفری
 • ایستگاه اتوبوس جعفر پیشه
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، ملت، بین لاله و قاسمعلی عباسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امامزاده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امامزاده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امامزاده ندارد.
  neshan logo