info
عکس ایستگاه اتوبوس ولدان
category

ایستگاه اتوبوس ولدان محله صحرای زاگون، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ولدان

ایستگاه اتوبوس ولدان (ایستگاه اتوبوس) در محله صحرای زاگون اصفهان و خیابان ملت واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله صحرای زاگون اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تعمیرگاه برق و انژکتور صدرا، شرکت جهان سیم اصفهان، برق و اتوماسیون صنعتی سپهر، سوپرمارکت و ابزارآلات زاهدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ولدان اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس ولدان اصفهان، شهر اصفهان، محله صحرای زاگون است. آدرس این ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ)، ملت می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ولدان اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی ملکوت قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ولدان اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ولدان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امامزاده
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین امامزاده لادان و 42
 • ایستگاه اتوبوس شهید شریفی
  شهیدان غربی، ملت، بین اصغر شریفی و مریم
 • ایستگاه اتوبوس شهید غفاری
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، تقاطع اسلامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ولدان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ولدان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ولدان ندارد.
  neshan logo