info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید غفاری
category

ایستگاه اتوبوس شهید غفاری اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید غفاری

ایستگاه اتوبوس شهید غفاری (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان اشرفی اصفهانی (کهندژ) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سپر سازی درخشان، فروشگاه موتور سیکلت و دوچرخه برادران بابایی، «دوان صنعت» ماشین سازی دوانی، لوازم نانوایی و قنادی نوآوران (ابتکار صنعت) و موبایل محمد رضایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید غفاری اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس شهید غفاری اصفهان، شهر اصفهان، محله زاجان است. آدرس این ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ)، تقاطع اسلامی می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهید غفاری اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس قاسمی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید غفاری اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید غفاری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهار
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، ملت
 • ایستگاه اتوبوس پارک شاهد
  شهیدان غربی، هاشمی نژاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید غفاری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید غفاری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید غفاری ندارد.
  neshan logo