info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید صمدیه لباف
category

ایستگاه اتوبوس شهید صمدیه لباف محله جاوان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید صمدیه لباف

ایستگاه اتوبوس شهید صمدیه لباف (ایستگاه اتوبوس) در محله جاوان اصفهان و خیابان شهید صمدیه لباف واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله جاوان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تابلوسازی میراث هنر، سازه های چوبی نسیم چوب، کالای ساختمانی قدس، وسایل فست فود مجملی و املاک شاه سنایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید صمدیه لباف اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس شهید صمدیه لباف اصفهان است که در محله جاوان قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید صمدیه لباف، بین اشرفی اصفهانی و آبشار است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید صمدیه لباف اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی ملکوت را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید صمدیه لباف اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید صمدیه لباف واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید شریفی
  شهیدان غربی، ملت، بین مریم و مسجد امام حسن
 • ایستگاه اتوبوس امامزاده
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین امامزاده لادان و 42
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید صمدیه لباف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید صمدیه لباف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید صمدیه لباف ندارد.
  neshan logo