info
عکس ایستگاه اتوبوس جوان
category

ایستگاه اتوبوس جوان محله ولدان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جوان

ایستگاه اتوبوس جوان (ایستگاه اتوبوس) در محله ولدان اصفهان و خیابان شهید صمدیه لباف واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله ولدان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سوپر مارکت ناب جوانی، دبیرستان پسرانه شهداي ولدان، مرکز بهداشت ولدان، خانه بازی شادی و گلزار زهرا ولدان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جوان اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس جوان اصفهان، شهر اصفهان، محله ولدان است. این ایستگاه اتوبوس در شهید صمدیه لباف، بین رضا عسگری و مسجد الزهرا واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس جوان اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی ملکوت را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس جوان اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جوان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مادی قمیش
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین دوستان 25 و نیستان 27
 • ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف
  شهید صمدیه لباف، بین 37 و رضایی
 • ایستگاه اتوبوس سنگ تراشی
  شهیدان غربی، بین آبان و باغ بزرگ
 • ایستگاه اتوبوس سپاهان
  شهید صمدیه لباف، نرسیده به رسالت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جوان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جوان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جوان ندارد.
  neshan logo