info
عکس ایستگاه اتوبوس بهار
category

ایستگاه اتوبوس بهار محله ولدان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهار

ایستگاه اتوبوس بهار (ایستگاه اتوبوس) در محله ولدان اصفهان و خیابان ملت واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله ولدان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی امامزاده بی بی فاطمه، شرکت جهان سیم اصفهان، تعمیرگاه برق و انژکتور صدرا، ایستگاه اتوبوس ولدان و برق و اتوماسیون صنعتی سپهر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهار اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس بهار اصفهان است که در محله ولدان قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ)، ملت می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بهار اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی ملکوت قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهار اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید غفاری
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، تقاطع اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام زمان
  شهیدان غربی، ملت، بین مرتضی عباسی و امام زمان
 • ایستگاه اتوبوس امامزاده
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین امامزاده لادان و 42
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهار ندارد.
  neshan logo