info
عکس ایستگاه اتوبوس یاس شمالی
category

ایستگاه اتوبوس یاس شمالی محله امامزاده عبدالله، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس یاس شمالی

ایستگاه اتوبوس یاس شمالی (ایستگاه اتوبوس) در محله امامزاده عبدالله تهران و خیابان شهيد بختیاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله امامزاده عبدالله تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین 198 سیمتری جی، فروشگاه زنجیره ای رفاه، کبابخانه افشین، تودوزی و تعمیرات صندلی مجید و فروشگاه آقای کامپیوتر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس یاس شمالی تهران

ایستگاه اتوبوس یاس شمالی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله امام زاده عبدالله قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهيد بختیاری واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس یاس شمالی تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس یاس شمالی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده یاس شمالی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان خلیج فارس
  بزرگراه آیت الله سعیدی، بین چهل و پنج متری زرند و قزوین
 • ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان پایانه مترو نعمت آباد
  چهل و پنج متری زرند، بزرگراه آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس آذری
  قزوین، بین چهل و پنج متری زرند و لقمان حکیم
 • ایستگاه اتوبوس نوروزی
  شمشیری، بین حسینی و یزدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس یاس شمالی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس یاس شمالی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس یاس شمالی ندارد.
  neshan logo