info
عکس فروشگاه ایگرشاپ
category

فروشگاه ایگرشاپ محله فاطمیه، اراک

فروشگاه لباس
4.3
3 رای

درباره‌ی فروشگاه ایگرشاپ

فروشگاه ایگرشاپ (فروشگاه لباس) در محله فاطمیه اراک و خیابان فضیلت ۶ واقع شده است. این فروشگاه یکی از یازده فروشگاه لباس در محله فاطمیه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چهارشنبه بازار و همچنین لوازم تحریر پنتر، دبستان دخترانه موسی بن جعفر، نانوایی لواش، کترینگ پیتزاویچ و پوشاک شیکا قرار گرفته است.

درباره فروشگاه ایگرشاپ اراک

فروشگاه ایگرشاپ اراک در شهر اراک، محله شهرک معلم و قرار دارد. فروشگاه ایگرشاپ اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرک معلم است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، پوشاک تک ستاره، شال و روسری ملکه و فروشگاه لباس بهشت گلها هستند.

چطور به فروشگاه ایگرشاپ اراک برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه ایگرشاپ اراک از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بشارت 12 قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر شما هم سری به فروشگاه ایگرشاپ اراک زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را مشاهده می‌کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه ایگرشاپ اراک دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده فروشگاه ایگرشاپ واقع شده‌اند:

 • پوشاک تک ستاره
  شهید مجتبی گرامی راد، امیر 1
 • شال و روسری ملکه
  بلوار شهدای دولت، بیست متری پیوند، بین فضیلت 10 و دوازده متری عترت
 • فروشگاه لباس بهشت گلها
  (3.0)
  بلوار شهدای دولت، کوی امیریه، بین بشارت 10 و 16
 • پوشاک برند
  (3.0)
  بلوار شهدای دولت، عدالت، بین چهارراه معلم و رسالت
 • پوشاک عصر جدید
  (3.0)
  کرامت، کرامت 4، بلوار شهدای دولت، متانت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه ایگرشاپ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه ایگرشاپ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه ایگرشاپ ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بلوار شهدای دولت، فطرت 6، فضیلت 6
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاه ایگرشاپ

  شنبه 11:00 تا 20:30
  یک‌شنبه 11:00 تا 20:30
  دوشنبه 11:00 تا 20:30
  سه‌شنبه 11:00 تا 20:30
  چهارشنبه 11:00 تا 20:30
  پنج‌شنبه 11:00 تا 20:30
  جمعه 11:00 تا 20:30
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo