info
عکس ایستگاه اتوبوس کردستان
category

ایستگاه اتوبوس کردستان محله قزل قلعه، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کردستان

ایستگاه اتوبوس کردستان (ایستگاه اتوبوس) در محله قزل قلعه تهران و بزرگراه کردستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله قزل قلعه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خانه فرهنگ گلها، بوستان مهتاب، سوپر مارکت منصور، سازمان رفاه،خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران و نان لواشی هاتف قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کردستان تهران

ایستگاه اتوبوس کردستان تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله قزل قلعه پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه کردستان، بین بیست و سوم و پانزدهم قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس کردستان تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس رز واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس کردستان تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کردستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشکده فیزیک
  کارگر شمالی، بین نوزدهم و ابطحی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه دانشکده فیزیک
  کارگر شمالی، بین نوزدهم و ابطحی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کردستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کردستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کردستان ندارد.
  neshan logo