info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک امام رضا
category

ایستگاه اتوبوس پارک امام رضا محله لیمجیر، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک امام رضا

ایستگاه اتوبوس پارک امام رضا (ایستگاه اتوبوس) در محله لیمجیر اصفهان و خیابان امام رضا واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله لیمجیر اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین، پارک امام رضا (ع) و ایستگاه اتوبوس پارک امام رضا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک امام رضا اصفهان

در شهر اصفهان، محله لیمجیر ، ایستگاه اتوبوس پارک امام رضا اصفهان قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به امام رضا بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پارک امام رضا اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی تلفنی فجر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک امام رضا اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک امام رضا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس یاران
  شهدای لمجیر، چمران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک امام رضا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک امام رضا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک امام رضا ندارد.
  neshan logo