info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه اوحدی
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه اوحدی محله مصلی، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه اوحدی

ایستگاه اتوبوس چهار راه اوحدی (ایستگاه اتوبوس) در محله مصلی اصفهان و خیابان مصلی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله مصلی اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هایپر مارکت سهیل جی، فروشگاه مرغ ایلیا، ابزار مهدیه نمایندگی فروش محصولات توسن، شرکت مهندسی توانمند برق اصفهان و اتوسرویس مدرن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه اوحدی اصفهان

ایستگاه اتوبوس چهار راه اوحدی اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله مصلی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در مصلی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهار راه اوحدی اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین تاکسی تلفنی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه اوحدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه اوحدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه اوحدی ندارد.
neshan logo