info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع تاکسیرانی
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع تاکسیرانی محله منصوریه منگل، ری

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع تاکسیرانی

ایستگاه اتوبوس مجتمع تاکسیرانی (ایستگاه اتوبوس) در محله منصوریه منگل ری و بزرگراه شهید کریمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله منصوریه منگل ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری و مسکونی نگین راگا و همچنین کلینیک دامپزشکی رازی، مسجد جامع منصوریه، پارسیان تیونینگ رول، آموزش خصوصی فیلمسازی سلامت و مکانیکی و تعویض لنت حسینی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع تاکسیرانی ری

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر ری، ایستگاه اتوبوس مجتمع تاکسیرانی ری است که در محله منصوریه منگل قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید کریمی، بین خط ویژه و رحیمی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مجتمع تاکسیرانی ری عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف ری دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین تاکسی منزلت را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مجتمع تاکسیرانی ری و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع تاکسیرانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع امام رضا
  فدائیان اسلام، غیبی، شهدا
 • ایستگاه اتوبوس میدان نماز
  امام حسین، سالاری
 • ایستگاه اتوبوس ابن بابویه
  غیوری جنوبی، بین عبداللهی و نصر
 • ایستگاه اتوبوس جانبازان
  فدائیان اسلام، بین اسماعیل آبادی و شهید علی صفایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع تاکسیرانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع تاکسیرانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع تاکسیرانی ندارد.
  neshan logo