info
عکس ایستگاه اتوبوس شانزده متری اول
category

ایستگاه اتوبوس شانزده متری اول محله کرمان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شانزده متری اول

ایستگاه اتوبوس شانزده متری اول (ایستگاه اتوبوس) در محله کرمان تهران و خیابان جانبازان غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله کرمان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آروین و همچنین تعمیرگاه سرژیک، گل ارینتال، بازرگانی کشیشی، قنادی صدف و املاک درسا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شانزده متری اول تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس شانزده متری اول تهران، شهر تهران، محله کرمان است. آدرس این ایستگاه اتوبوس خضری، جانبازان غربی، بین ابراهیم نژاد و خداشناس است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شانزده متری اول تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو فدک در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ولیعصر واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شانزده متری اول تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شانزده متری اول واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کرمان
  بزرگراه شهید سلیمانی، کرمان شمالی، بین افغان و رضایی
 • ایستگاه اتوبوس مجیدیه
  بزرگراه شهید سلیمانی، بعد از میرشریفی
 • ایستگاه اتوبوس ناحیه دو
  مدنی، بین شوکت نگهبان و زند
 • ایستگاه اتوبوس چهارده متری لشگر
  استاد حسن بنا جنوبی، نصیری
 • ایستگاه اتوبوس راهنمایی و رانندگی
  بزرگراه شهید سلیمانی، کرمان شمالی، بین ثامنی و هفت خانگی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شانزده متری اول اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شانزده متری اول در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شانزده متری اول ندارد.
  neshan logo