info
عکس ایستگاه اتوبوس جباری
category

ایستگاه اتوبوس جباری محله کوجان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جباری

ایستگاه اتوبوس جباری (ایستگاه اتوبوس) در محله کوجان اصفهان و خیابان کنارگذر امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله کوجان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید خانه اصفهان و همچنین پمپ بنزین نقش جهان، نمایشگاه اتومبیل حافظ، فروشگاه باتری نقش جهان، کوثر مارال و خدمات کامپیوتری یاس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جباری اصفهان

در شهر اصفهان، محله کوجان ، ایستگاه اتوبوس جباری اصفهان قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس امام خمینی، بین نبرد و افق می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس جباری اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شبنم هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس جباری اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جباری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی
  امام خمینی، بین 50 و شمس 48
 • ایستگاه اتوبوس مسجد لیله القدر
  شهیدان کاظمی(کوجان)، نرسیده به گلزار
 • ایستگاه اتوبوس خلیفه سلطانی
  شهید خلیفه سلطانی، بین امام خمینی و بوعلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جباری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جباری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جباری ندارد.
  neshan logo