info
عکس ایستگاه اتوبوس فاز اول سرزمین طوبی
category

ایستگاه اتوبوس فاز اول سرزمین طوبی یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فاز اول سرزمین طوبی

ایستگاه اتوبوس فاز اول سرزمین طوبی (ایستگاه اتوبوس) در یزد و بلوار جعفرزاده واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سوپر مارکت ارغوان، شهرک اندیشه غدیر و ایستگاه اتوبوس فاز اول سرزمین طوبی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فاز اول سرزمین طوبی یزد

در شهر یزد، ، ایستگاه اتوبوس فاز اول سرزمین طوبی یزد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار جعفرزاده واقع شده است. ایستگاه اتوبوس فاز اول سرزمین طوبی یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فاز اول سرزمین طوبی یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فاز اول سرزمین طوبی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی
  بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی، بین میدان شهید الله دادی و میدان سفیر امید
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی مهران
  بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی، شهید زرگر، بین جام جم 1 و فلاح 3
 • ایستگاه اتوبوس فاز سوم سرزمین طوبی
  بلوار جعفرزاده
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی رز
  بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی، شهید زرگر، فلاح 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 14 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فاز اول سرزمین طوبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 14 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فاز اول سرزمین طوبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فاز اول سرزمین طوبی ندارد.
  neshan logo