info
عکس ایستگاه اتوبوس فاز اول سرزمین طوبی
category

ایستگاه اتوبوس فاز اول سرزمین طوبی محله صدا و سیما، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فاز اول سرزمین طوبی

ایستگاه اتوبوس فاز اول سرزمین طوبی (ایستگاه اتوبوس) در محله صدا و سیما یزد و بلوار جعفرزاده واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله صدا و سیما یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه اتوبوس فاز اول سرزمین طوبی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فاز اول سرزمین طوبی یزد

ایستگاه اتوبوس فاز اول سرزمین طوبی یزد در شهر یزد، محله شهرک طوبی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار جعفرزاده می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فاز اول سرزمین طوبی یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فاز اول سرزمین طوبی یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فاز اول سرزمین طوبی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی رز
  بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی، شهید زرگر، فلاح 3
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی شایان
  شهید زرگر، فلاح 3
 • ایستگاه اتوبوس آریانا
  بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی، شهید زرگر، فلاح 3
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی خورشید
  بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی، شهید زرگر، شهید کندلی، فلاح
 • ایستگاه اتوبوس فاز سوم سرزمین طوبی
  بلوار جعفرزاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 14 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فاز اول سرزمین طوبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 14 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فاز اول سرزمین طوبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فاز اول سرزمین طوبی ندارد.
  neshan logo