info
عکس ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور
category

ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور (محله صفائیه، یزد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور

موقعیت ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور در محله صفائیه یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور (ایستگاه اتوبوس) در محله صفائیه یزد و بلوار دانشگاه واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله صفائیه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید خورشید و همچنین اغذیه جنوب، عمارت ملاصدرا، گیمنت شادن، مهرسازی و برش لیزری مجتبی و کافه رویال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور

ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور در شهر یزد، محله صفائیه و بلوار دانشگاه قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلواردانشگاه، بین یاس و ملّاصدرا می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دبیرستان 8 شهریور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان ریاضی
  بلوار صیاد شیرازی، بین ساقی و شهید قندی
 • ایستگاه اتوبوس خیابان آوینی
  خیابان استاد احمد آرام، خیابان منتظر فرج، بین آوینی و مجدالعلما
 • ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش ملاصدرا
  بلوار شهیدان اشرف، بین امامت و بوستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور ندارد.
  neshan logo