info
عکس شبکه تولید و توزیع غذا کیمیاعکس شبکه تولید و توزیع غذا کیمیا
category

شبکه تولید و توزیع غذا کیمیا محله عباس آباد - اندیشه، تهران

کترینگ و آشپزخانه
5.0
1 رای

درباره‌ی شبکه تولید و توزیع غذا کیمیا

شبکه تولید و توزیع غذا کیمیا (کترینگ و آشپزخانه) در محله عباس آباد - اندیشه تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این مکان یکی از بیست و شش کترینگ و آشپزخانه در محله عباس آباد - اندیشه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان توس و مرکز خرید ستاره و همچنین شرکت سازگار ارقام، آزمایشگاه ویروس شناسی کیوان، مهمانپذیر ونو، سفره خانه هزار دستان و بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی هاجر (س) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو میرزای شیرازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر آشپزخانه‌های که در محدوده شبکه تولید و توزیع غذا کیمیا واقع شده‌اند:

 • رستوران شاندیز
  نلسون ماندلا، شهید احمد قصیر (بخارست)، بین میدان آرژانتین و استاد حسین محجوبی
 • کترینگ تهران پخت
  خالد اسلامبولی (وزرا)، شفق
 • کترینگ دریای نور
  بهشتی، سرافراز، عمید سمنانی (هفتم)
 • تهیه غذای حاج حسن
  ولیعصر، پله دوم، شایان
 • رستوران شمس العماره
  خالد اسلامبولی (وزرا)، شانزدهم، ششم، صادق
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد علی 369 (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شبکه تولید و توزیع غذا کیمیا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شبکه تولید و توزیع غذا کیمیا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شبکه تولید و توزیع غذا کیمیا ندارد.
  neshan logo