info
عکس فروشگاه موبایل پایتخت
category

فروشگاه موبایل پایتخت محله وحیدیه، تهران

فروشگاه و خدمات موبایل
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه موبایل پایتخت

فروشگاه موبایل پایتخت (فروشگاه و خدمات موبایل) در محله وحیدیه تهران و خیابان ابراهیمی واقع شده است. این مکان یکی از پنج فروشگاه و خدمات موبایل در محله وحیدیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز خرید و شهربازی نارسیس و مجتمع تجاری تفریحی امیر و همچنین آرت گریل، سیسمونی آرین، مسجد امام رضا (ع)، ایستگاه مترو سبلان و دفتر اسناد رسمی ۴۸۸ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو سبلان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه موبایل پایتخت تهران

فروشگاه موبایل پایتخت تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله وحیدیه و پیدا کنید. فروشگاه موبایل پایتخت تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله وحیدیه است. تهران موبایل، موبایل اسدی و موبوتولز از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه موبایل پایتخت تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه موبایل پایتخت تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس درختی قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به فروشگاه موبایل پایتخت تهران نیز ایستگاه مترو سبلان است. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه موبایل پایتخت تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه موبایل پایتخت تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های موبایل و ارائه‌دهنده خدمات تلفن همراه که در محدوده فروشگاه موبایل پایتخت واقع شده‌اند:

 • تهران موبایل
  دماوند، محمودی، بین مشرفی و حجار
 • موبایل اسدی
  گلشن دوست، نوروزی فرد، مرادی، بین شاهرخی و اسدی
 • موبوتولز
  مدنی، آهن دوست، لطفی افشار، شمسایی
 • موبایل فروشی
  سبلان شمالی، بین یوسفی و موسوی
 • موبایل مجید
  سبلان جنوبی، کیایی، بین قلیپور و شهسوارانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه موبایل پایتخت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه موبایل پایتخت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه موبایل پایتخت ندارد.
  neshan logo