info
عکس ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا
category

ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا محله پل نواب، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا

ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا (ایستگاه اتوبوس) در محله پل نواب یزد و خیابان شهید صدوقی شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله پل نواب یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه کتاب ملک، فروشگاه اعرابی، بیمه مرکزی اسیا، شیرینی سرای باغ شاهی و کامپیوتر ساینا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا یزد

در شهر یزد، محله پل نواب ، ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا یزد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شهید صدوقی شمالی، بین صدوقی 41 و 43 قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

تاکسی تلفنی سینا سیر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جامعه نابینا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مرکزی
  طالقانی، بین گلچین و زمانی
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  بلوار رضا پاکنژاد، بین هجدهم و کوثر
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگ
  بلوار مطهری، بین نجاریان و سعدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا ندارد.
  neshan logo