info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه شهید هاشمی نژاد
category

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید هاشمی نژاد محله شهید هاشمی نژاد، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه شهید هاشمی نژاد

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید هاشمی نژاد (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید هاشمی نژاد مشهد و خیابان شهید هاشمی نژاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله شهید هاشمی نژاد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه نادری و پاساژ گنجینه کتاب و همچنین میدان شهدا، مهمانپذیر آلتون، نمایشگاه فرهنگی مذهبی آل طاها، داروخانه دکتر صدقی و هتل آپارتمان هلال قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه شهید هاشمی نژاد مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس پایانه شهید هاشمی نژاد مشهد است که در محله شهید هاشمی نژاد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهید هاشمی نژاد قرار دارد. ایستگاه اتوبوس پایانه شهید هاشمی نژاد مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهدا قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس همافر واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پایانه شهید هاشمی نژاد مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه شهید هاشمی نژاد

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  یکشنبه 13 خرداد ماه 1403

  نزدیک به پنج دقیقه است در اپلبکیشن زده خط ۳۶ در حال ورود در حالی که از اتوبوس خبری نیست. اطلاعات دقیق نیست

 • avatar
  کاربر نشان
  پنجشنبه 20 اردیبهشت ماه 1403

  خط 45


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه شهید هاشمی نژاد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 6
  شهید دیالمه، آخوند خراسانی
 • ایستگاه اتوبوس اداره بیمه
  شهید هاشمی نژاد، بین هاشمی نژاد 6 و 7
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 13 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه شهید هاشمی نژاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 13 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه شهید هاشمی نژاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه شهید هاشمی نژاد ندارد.
  neshan logo