info
عکس ایستگاه اتوبوس حسینیه 14 معصوم
category

ایستگاه اتوبوس حسینیه 14 معصوم محله محله شهید مطهری، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حسینیه 14 معصوم

ایستگاه اتوبوس حسینیه 14 معصوم (ایستگاه اتوبوس) در محله محله شهید مطهری یزد و خیابان سلمان فارسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله محله شهید مطهری یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کوچه منبع آب و همچنین مدیریت آموزش و پرورش ناحیه دو یزد، موبایل مرکزی، مسجد 14 معصوم (ع)، فست فود علیا و اتحاد سیستم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حسینیه 14 معصوم یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس حسینیه 14 معصوم یزد، شهر یزد، محله محله شهید مطهری است. آدرس این ایستگاه اتوبوس سلمان فارسی، بین سلمان فارسی 26 و آیین است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس حسینیه 14 معصوم یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس حسینیه 14 معصوم یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حسینیه 14 معصوم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان
  امام مهدی، بین شهید ابراهیمی مقدم و ضیاء شریف 7
 • ایستگاه اتوبوس سه راه چمران
  آیت الله کاشانی، بین مدرس و بهار
 • ایستگاه اتوبوس بانک مهر
  بنافتی زاده، بین بنافتی زاده 13 و 14
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی
  امام مهدی، بین میر طالبی پور و مهدی 19
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حسینیه 14 معصوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حسینیه 14 معصوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حسینیه 14 معصوم ندارد.
  neshan logo