info
عکس اتاق مشترک بازرگانی ایران و افغانستان
category

اتاق مشترک بازرگانی ایران و افغانستان محله ایرانشهر، تهران

اداره و سازمان دولتی

درباره‌ی اتاق مشترک بازرگانی ایران و افغانستان

اتاق مشترک بازرگانی ایران و افغانستان (اداره و سازمان دولتی) در محله ایرانشهر تهران و خیابان طالقانی واقع شده است. این اداره یکی از پنجاه و هشت اداره و سازمان دولتی در محله ایرانشهر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی، موزه و مجتمع فرهنگی 13 آبان و مجتمع تجاری ایرانشهر و همچنین رستوران قناری، هتل قناری، کافه زهیر، اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی ایران و خوابگاه فردوسی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این اداره یکی از مراکز دولتی خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو طالقانی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد اتاق مشترک بازرگانی ایران و افغانستان

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 08 اسفند ماه 1401

  بسیار خوب


سایر مراکز دولتی که در محدوده اتاق مشترک بازرگانی ایران و افغانستان واقع شده‌اند:

 • پست برق غزالی
  حافظ، غزالی، بین نرسی و ابیورد
 • پست برق بهار
  شریعتی، طالقانی، بین وزین و جهان
 • اداره امور خوابگاه ها
  پل حافظ، حافظ
 • اداره معاضدت قضایی
  سعدی شمالی، بین کاخ کودک و صفامنش
 • مرکز آزمون وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
  کریمخان زند، خردمند شمالی، بین کیانی و دی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ یکشنبه 17 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اتاق مشترک بازرگانی ایران و افغانستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 17 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اتاق مشترک بازرگانی ایران و افغانستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اتاق مشترک بازرگانی ایران و افغانستان ندارد.
  neshan logo